Avsepeti Kurumsal

2013 yılında tescil edilmiş olan Patisepeti ve Avsepeti isimli markamız ile avcılık dünyasında farklı ürünlerle adını duyrumuş olan AvSepeti.net, gerek kaliteli markalar gerekse her bütçeye uygun avcılık grupları ile  müşterilerinin karşısına çıkmıştır ve onların haklı güvenini kazanmıştır.

Avsepeti markası bir Avena Sağlık Hizmetleri A.Ş. kuruluşudur. E-Ticaret sistemerinin Türkiye’ deki gelişimine paralel olarak, ilk olarak Patisepeti.com ile Av köpeklerine yönelik mama satışı gerçekleştiren platformdan sonra, Av severlerin uğrak noktası olan Avsepeti.net ve Patisepeti.com arasında sosyal bağlantılı bir satış kanalı oluşturmuştur. Avsepeti markası ve patisepeti.com Co-marketing konusunda önemli bir adım atmıştır.

2018 yılında yine Avena A.Ş. bünyesinde kurulan Fiziksel Optik ve sanal mağazacılık ile özellikle balık avcılığında gözlüğün önemini ortaya çıkaran Oakley markasının satış noktası olarak Luxottica İtalya firması ile anlaşmaya varılmıştır. Halihazırda Balık avcılığı yapan kullanıcılarına Avsepeti.net ve Bodrumoptik.com birlikteliği ile Prizm dizaynlı Oakley Gözlükler satılmaktadır.

Yaklaşık 10 yıl önce başlayan e-ticaret serüvenimizi, müşterilerimizin mutluluğunu kurumsal kimliğimizinbir parçası kabul ederek devam ettirmekteyiz.

Kapalı Sepetim
Kapalı Favoriler
Son İncelenenler Close
Kapalı

Close
Menüler
Kategoriler